Wil jij unieke wandelvakanties begeleiden?

We zoeken iemand die Geert kan vervangen bij de begeleiding van de wandelvakanties Camino Portugués en Camino Inglés. Lees goed wat we van een reisleider verwachten tijdens deze wandelvakanties. Het is boeiend, niet lastig, dikwijls heel leuk, soms spannend maar vooral met een grote verantwoordelijkheid.

Wat is je taak?

  • Ontvangen van klanten op de luchthaven van Zaventem of Porto.
  • Je zorgt ervoor dat alle klanten aanwezig zijn bij de bustransfers en andere afspraken.
  • Je communiceert met de buschauffeur over de bestemming en volgende afspraken.
  • Communicatie met het hotel over eventuele problemen, bestellen pic-nic, uren van ontbijt, diëten, …
  • Duidelijke briefings geven over de volgende wandeldag en andere afspraken.
  • Afspraken maken met kort-wandelaars over hun transfers tijdens de wandeldag.
  • Tips geven voor stempels in hun credencials en de formaliteiten doen voor de Compostela.
  • Je bent de ganse wandeldag in de omgeving van de wandelaars met je huurauto.
  • Je treft voorbereidingen voor de afspraakplaats op het einde van de wandeldag.
  • Je volgt het reisprogramma en reisconcept voor de volle 100%.
  • Je bent 24/7 bereikbaar voor de klanten en de reisorganisatie, tijdens de reis.

Welke competenties moet je bezitten?

  • Klantvriendelijk zijn en duidelijk Nederlands spreken.
  • Een grote verantwoordelijkheidszin.
  • Wandelen is je passie.
  • In elke situatie je kalmte behouden en een luisterend oor zijn.
  • Adequaat kunnen optreden bij een noodsituatie.
  • Een goede basiskennis van het Spaans bezitten (niveau 2.1)*
  • Je bezit een rijbewijs B (met ervaring in stedelijk gebied) en een kredietkaart op je naam (voor de huurauto).
  • Een GSM is voor jou een vertrouwd toestel net zoals WhatsApp, Waze en Google Maps.

Wat bieden we?

  • Uitgebreide documentatie en drukwerk voor jou en de klanten
  • 24/7 telefonische ondersteuning door Geert en de touroperator
  • Een goede verloning als flexi-jobber of zelfstandige in bijberoep voor 30 tot 60 werkdagen/jaar.
  • Een huurwagen ter plaatse full-omnium.
  • Een GSM voor de duur van de reis die je zal begeleiden.
  • Een gratis studiereis zodat je zelf die camino kan wandelen en het reisverloop ziet.

Voorkennis is niet vereist

  • Je hoeft geen camino gewandeld te hebben, tijdens je studiereis zal je niet alleen kennismaken met de bijzondere sfeer op de camino maar ook met de route zelf (hellingen, staat wandelpaden, lokale horeca, toiletten, …) Bedoeling is dat je dit dan later kan overbrengen aan je wandelaars.
  • Je hoeft geen diploma te bezitten van reisleider of wandelbegeleider, het is een pluspunt maar geen vereiste door het atypische concept van deze wandelvakantie.
  • Toeristische kennis van Galicië is niet vereist, Geert zal je dit wel bijbrengen tijdens de studiereis.
  • Je hoeft geen kennis te hebben van wandelapps en gps-tracks, Geert zal je dit wel aanleren.

Passie is wel vereist

Niet enkel een passie om te wandelen is een vereiste. Omgaan met klanten vergt geen inspanning voor jou, het moet iets natuurlijks zijn. Als reisleider ben je aanwezig maar zonder op te vallen. Je voelt aan als er iets mis gaat en weet daar gepast op te reageren. Het is je passie om een perfecte serviceverlening na te streven met de hoogst mogelijke tevredenheidsgraad van de klanten. Het is de klant tenslotte die zal beslissen of je een toekomst hebt als reisleider binnen onze organisatie.

Camino Portugués en/of Camino Inglés

Het heeft geen zin om te solliciteren als je niet beschikbaar bent voor de reizen in de maanden mei, juni en september. Als we iemand opleiden is het de bedoeling dat die alle volgende reizen kan begeleiden, niet alleen in 2027 maar ook de daarop volgende jaren. Je kan ervoor kiezen om beide camino’s te begeleiden of één ervan. Het is mogelijk om zich aan te bieden voor beiden want ze overlappen elkaar nooit maar dan kan je tot 4 weken in Spanje zijn zonder de kans om even naar België terug te keren.

Kies je voor de Camino Portugués (10-daagse reizen) dan vertrek je op studiereis op 21 september 2026 of op 11 mei 2027. Je bent beschikbaar van 10 mei tot 15 juni 2027 en van 22 september tot 3 oktober 2027. Ook vergelijkbare periodes in 2028 en verder.

Kies je voor de Camino Inglés (9-daagse reizen) dan vertrek je op studiereis op 1 mei 2027 en je bent beschikbaar van 5 tot 15 juni en van 11 tot 22 september 2027. Ook vergelijkbare periodes in 2028 en verder.

Is dit iets voor jou?

Solliciteren kan door een mail te sturen naar geert@metgeertopreis.be. Stuur ook een WhatsApp (+32 472 77 33 96) gewoon om te melden dat je een mail verstuurd hebt. Dan ben ik zeker dat je sollicitatie niet in een verkeerde map terecht komt.

* Een kennis van het Spaans is onontbeerlijk. De buschauffeurs spreken of begrijpen geen woord Engels, en dat is ook zo met de lokale bevolking, artsen, apothekers enz… Je moet kunnen aantonen aan Geert dat je deze kennis bezit, hetzij door beroepservaring of een attest/diploma. Niveau 2.1 is dat je zinnen kan maken en eenvoudige zinnen begrijpt.

Heb je vragen?

Stuur mij een bericht